Mariánske noviny

Vitajte na našej stránke

Mariánske noviny

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 

TOPlist

Štatistika

Odosielateľ @

Príjemca @

Predmet

Komentáre k novinám a stránke

Diskusia o tejto stránke. TU kliknite

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3078":
mm
Fotografie z Madridu sú naozaj užasné.Vďaka.
smileyVďaka za fotografie z Madridu.Sú senzačné,ďakujeme Matúškovi a spol.smiley
Blahoželám pútnikom do Madridu- mládeži z farnosti. Sú úžasní a málo si ich verejnosť povšimla. P.K.
Dˇakujem všetkým, ktorísa o mňa zaujímali. Som chorý,so zlámanou rukou,ležím v Hlohovci,do&Cerveníka už neprídem. Zelám všetko dobré. p.kučera
Ďakujem,už viem čo som chcela vedieť.P.farár prajem Vám skoré uzdravenie a zahŕňam Vás do svojích modlidieb.
Prosím,kto vie nech napíše čo sa stalo p.farárovi Kučerovi a kde je hospitalizovaný.Len overené a pravdive informácie si prosím,žiadne dohady.ĎAKUJEM.
smileysmiley
Nestačí len chcieť samostatnú farnoť. Je potrebné stále na nej pracovať,aby sa rozvíjala a rástla.U nás sa tiež samé nič neurobilo.Bol nápad a každý prispel ako mohol.Predošlí kňaz vybavil čo bolo potrebné,naše ruky tvorili a výsledok stojí zato.Zapájali sa všetci,náš predošlí kňaz, mládež,starší,ale aj aktívní dôchodcovia.Červeník dostal šancu a ja som prekvapená,že ju premrhali.Vždy chceli byť samostatná farnosť a nakoniec takýto výsledok.Stratená šanca, ktorú už zrejme tak skoro a možno nikdy Červeník nedostane.A niekto pochopil,že na plač je už neskoro, preto ten hrdý výkrik.
V.pani mm. Vážim si vás,že napíšete svoj názor,čo je v Červeníku rarita. Tam nie je móda nosiť svoju kožu na trh. Aj hlboké ticho farníkov po oznámení,že sa ruší farnosť je príznačné. a k tomu výkrik po sv. omši vonku -my plakať nebudeme -zakričal jeden človek. No, povedzte zaslúžia si potom farnosť,nič preto neurobili, ani nechcú urobiť. Potrebujú vývoj a dozrieť. Je na to čas?
mm
P.farár Kučera.Nekritizujem Vás za Drahovce.Cítili Ste sa tam dobre a to je krásna vizitka obyvateľov Drahoviec.Chela som poukázať nato,že nie Ste sám čo musí akceptovať rozhodnutia.Že čas všetko zahojí?Aj ja si to hovorím, už 2(dva) roky,ale zatiaľ žiadne hojenie nenastalo.Môcť tak vrátiť čas,ale to sa nedá.Nechcela som Vás mojím príspevkom uraziť,ak sa to stalo tak sa Vám ospravedlňujem.
Práve som hľadal informácie o susedných farnostiach a skutočne som temer nič nenašiel. Za to v Červeníku je to reprezentačne .vďaka Matúškovi - 15 ročnému miništrantovi,ktorý všetko zostavil. P.K.
Vážim si úprimnosť mojich farníkov,ale vyslovujem aj svoj názor. Kauza fara v Červeníku sa vlečie už dlho. Navyše ABU Trnava nevie nájsť riešenie,farníci sa len prizerajú a je im to v celku jedno.Mal som taký pocit,že od počiatku to všetko nechápali a ignorovali. Pripadám si ako sám vojak v poli. A navyše ide o podstatu-chceme farnosť,alebo nie. Chceme,aby tu bola funkčná,moderná budova,alebo nie ? Keď som sem prišiel tak bol som terčom kritiky od oveľa mladších občanov,ktorí nevyberavo zaútočili. Lebo -sa podľa nich zle hovorilo o Červeníku v TV. Ani ich nezaujímalo,či je to pravda. za každú cenu len dobre a pekne by bolo treba hovoriť o obci. Už je to tak, všetko zatiaľ zatíchlo. Píšete,že neviem zabudnúť na Drahovce. Áno. Čo s tým sa dá robiť ? Čas všetko zahojí.

Budúcnosť je otvorená. P.Kučera,farár
mm
Veľmi sa mi páčia Vaše stránky, správy, informácie.Je mi však ľúto keď čítam farské oznamy.Niektoré sú priam buričské napr.nikdy viac Leopoldov, prekliata fara a pod.Pán farár hodnoťte a vážte slová.Zrejme Ste ešte neprijali odchod z Drahoviec to,ale neznamená,že musíte štvať ľudí proti sebe.Mne je tiež jednej zmeny veľmi ľúto a nie som sňou zmierená to,ale neznamená,že sa budem hnevať na toho kto tu zmenu navrhol,alebo schválil.Modlím sa za Vás.

smiley
je to skvelý časopis a stránka. Jedny z najlepších v regióne. Čo majú Malženice,.Madunice,alebo Šulekovo ?
smileysmileysmileysmileysmiley
smiley
xy
pekne noviny vydavassmiley

 
matusjesko@gmail.com